Stany kolejek w urzędzie

# Nazwa usługi Realizowany
bilet
Liczba
oczekujących
1 A. Prawa jazdy A093 0
2 B. Rejestracja pojazdów B350 0
3 C. Odbiór dowodu C628 0

Umawianie wizyty internetowo

Szanowni Państwo,
dziękujemy za zainteresowanie się systemem rezerwacji wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Zaletą umówienia wizyty jest krótki czas oczekiwania na załatwienie spraw związanych z rejestracją pojazdów lub sprawy dot. prawa jazdy nieprzekraczający 15 minut. Dokładamy wszelkich starań abyście Państwo mogli umówić się na kolejny dzień roboczy. Niemniej jednak występują takie okresy, w których znaczna ilość zainteresowanych osób powoduje, że umówienie wizyty może nastąpić za kilka dni. Ze względów organizacyjnych jedna osoba może złożyć maksymalnie trzy rezerwacje w danym dniu kalendarzowym. Rezerwacji można również dokonać telefonicznie dzwoniąc na numer +48 18 41 41 777, bądź osobiście w punkcie informacyjnym urzędu.

Mając na uwadze, że występują sprawy niecierpiące zwłoki, przypominamy, że każdego dnia można przyjść do Wydziału Komunikacji i Transportu bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Niemniej jednak osoby, które nie korzystają z systemu rezerwacji muszą liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na obsługę. W zależności od ilości osób w kolejce ten czas może wahać się w granicy od kilkunastu minut nawet do kilku godzin. Pobierając bloczek z numerem otrzymujecie Państwo informację o szacowanej godzinie przyjęcia. W przypadku wystąpienia dłuższego czasu oczekiwania możecie Państwo go przeznaczyć na załatwienie innych spraw, bez konieczności przebywania na korytarzu urzędu.

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z korzystaniem z naszego serwisu, uprzejmie prosimy o kontakt pod nr tel. +48 18 4141 777 lub przesłanie informacji na skrzynkę pocztową ko@starostwo.nowy-sacz.pl

Przypominamy, że ustawowy czas na złożenie wniosku o rejestrację / wyrejestrowanie pojazdu wynosi 30 dni licząc od chwili zakupu. Równocześnie polecamy możliwość złożenia wniosku elektronicznie na dedykowanej stronie www.esp.pwpw.pl lub z wykorzystaniem EPUAP urzędu.

Dodatkowe informacje o naszych usługach znajdziecie Państwo na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.